Malinowe Pole mówi głośno to, co większość rodziców ma chęć powiedzieć – a jednak tego nie robi. Malinowe Pole to manifest dzisiejszej mamy i dzisiejszego taty. Malinowe Pole jest bardzo młode, ale też wyjątkowo rzutkie i pełne entuzjazmu – i chce nim zarażać. Nie ma na nie szczepionki!

Malinowe bodziaki i koszulki są w 100% polskie. Sami stworzyliśmy wykrój, sami wybraliśmy tkaniny u polskiego producenta, który wybarwił je specjalnie dla nas, szyjemy je na Mazowszu – nie na masową skalę. Nie kupujemy gotowych ubranek, dodając tylko swoją metkę i nadruk. Maliniaki są całkiem nasze i dlatego tak wyjątkowe!

Oferta Malinowego Pola kierowana jest zarówno do rodziców blisko związanych z nurtem rodzicielstwa bliskości i gordonowskiego wychowania bez porażek, jak i do tych, którzy po prostu mają własne zdanie na temat opieki nad swoimi dziećmi i chcą to wyrazić. Nasz asortyment to wysokiej jakości odzież i akcesoria dla maluszków – z przesłaniem do pomocnych pań w moherowych berecikach („czapeczka!”), usłużnych cioć w osiedlowym warzywniaku („za chude!”) i pana w parku, który o dzieciach wie wszystko („pasem!”).

A także do wszystkich tych, którzy mają ochotę podpowiadać, radzić, a nawet wysuwać żądania dotyczące NASZYCH dzieci, i do uważających, że tata na ojcowskim to niemądra zachodnia moda;).

Malinowe ubranka są szyte w Polsce, z polskich tkanin – Malinowe Pole nadzoruje proces od zakupu materiału po pakowanie.

Poszukujemy sklepów i hurtowni zainteresowanych sprzedażą produktów marki “Malinowe Pole”. Jeżeli chcą Państwo zostać naszym partnerem handlowym zachęcamy do skontaktowania się z nami pocztą elektroniczną:

kontakt@malinowepole.pl


Scroll To Top